'Message' - by Josh Farro

7. února 2010 v 13:31 | Belass |  Josh Farro
Objevila se jedna špatná správa od Jashe ..oznámil v ní že nepojede se skupinou na turné

Ahoj lidi,

Doufám, že se vám všem dobře daří! Já jsem se těšil na volno tady ve Franclinu a hrozně moc se těším na Superbowl! Saints Go! Hehe. Mám pro Vás nějaké novinky o které se s Vámi teď podělím, takže takhle to chodí …

Jak už většina z Vás ví, jsem zasnoubený! Tak by bylo trochu divné zůstat pozadu, musím začít plánovat dovolenou, svatbu a to všechno. Kvůli tomu nebudu moc jet s kapelou na březnové turné, které se chystá. Cítím se opravdu dobře, že jsem si mohl vzít volno, zejména uprostřed tohoto chaosu. Kapela byla velice příznivá a velice milá, a tak to bylo všechno o hodně snadnější. Justin York, bratr Taylora je tak hodný a na turné mě nahradí. Je to opravdu skvělý chlap a vy si ho zamilujete. Věřte mi, já vím že je to divné mít někoho kdo Vás "zastupuje". Nemám to rád, ale je to tak a ta nejdůležitější věc na světe je teď pro mě svatba, a já věřím, že tomu budete všichni rozumět. Bůh mě požehnal tou neúžasnější ženou a já jsem mu navěky vděčný. Nemůžu Vám lidi popsat, jak hrozně jsem šťastný že se budu ženit. Každý den se mít to zarývá do paměti.

Bude to brzy. Nemějte strach. Moc Vás lidi miluju. Mockrát Vám nekuji za vaši podporu a lásku. Svět je pro mě to co děláte vy a kapela. Není žádný fanoušek jako my. Budu se na Vás všechny brzo těšit.

Josh F
Saints Go!
Zdroj:www.paramorefan.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama